Soovid konsultatsiooni?

Kui soovite krediidihalduse või krediidihaldus.ee tarkvara teemal konsultatsiooni, siis võtke meiega ühendust telefoni (675 55 55) või e-maili (info@krediidihaldus.ee) teel ja lepime kokku edasise tegevuse

Kontaktid


OÜ Krediidihaldus (11602506)

Telefon: 675 55 55

Faks: 675 55 50

 

 

KKK

1. Soovin hakata krediidihaldus.ee keskkonda kasutama, mida selleks tegema pean, kaua see aega võtab?

Keskkonna kasutamiseks peate esmalt sõlmima Krediidihaldus OÜ-ga lepingu, seejärel valmistame Teie konto ette (raamatupidamisprogrammiga liidestus või eksporditud andmete loetavaks tegemine jne) ning teeme Teile selle kasutamise osas kiirkursuse (arutame läbi keskkonna funktsionaalsuse, anname soovitusi kasutamise kohta jne). Tüüpiliselt võtab see kõik kokku paar päeva aega.

 

2. Millest sõltub teenuse kuutasu?

Keskkonna kasutamise eest tuleb maksta kuutasu, mille suurus sõltub täpselt valitud teenustest (kas soovite kasutada ainult keskkonda, soovite vaadata ka taustinfot, avalikustada võlgnikke Krediidiregistris, soovite esitada maksekäskusid kohtusse, soovite et Teie nimel võetakse Teie võlgnikega ühendust jne). Lisaks tasute kõikide enda saadetud teatiste (sms-d, tavakirjad ning tähitud kirjad) ja ostetud info (Äriregister, Kinnistusraamat jne) eest. Teatiste saatmine ja taustainfo eest maksate Te meile omahinda, nende teenuste pealt Krediidihaldus OÜ ei teeni.

 

3. Kas minu andmed (klientide nimed, väljastatud arved jne) on kaitstud?

Jah, ainult Teie enda poolt volitatud isikutel on juurdepääs Teie ettevõtte andmetele.

 

4. Kas Krediidihaldus OÜ pakkub ka lisateenuseid (krediidihalduse alane nõustamine, kohtuesindus jne)?

Krediidihaldus OÜ on tarkvaraettevõte, nõustame hea meelega oma kliente tarkvara parema kasutamise alal. Lisaks omame häid koostööpartnereid, kes on valmis Teile täiendvaid teenuseid pakkuma. Täpse nimekirja meie koostööpartneite kohta siin.