Soovid konsultatsiooni?

Kui soovite krediidihalduse või krediidihaldus.ee tarkvara teemal konsultatsiooni, siis võtke meiega ühendust telefoni (675 55 55) või e-maili (info@krediidihaldus.ee) teel ja lepime kokku edasise tegevuse

Kontaktid


OÜ Krediidihaldus (11602506)

Telefon: 675 55 55

Faks: 675 55 50

 

 

Missioon ja väärtused

Missioon -  Krediidihaldus aitab loodud krediidihaldustarkvara abil oma klientidel tulemuslikult, kuluefektiivselt ja viisakalt lahendada võlgnevustega seonduvaid ebamugavaid olukordasid. 

 

Koostöö – Krediidihaldus OÜ töötajad ja omanikud on koostööle orienteeritud, otsides pidevalt paremaid lahendusi oma klientide vajaduste rahuldamiseks.
Ausus – Krediidihaldus OÜ töötajad ja omanikud on omavahelistes suhetes ning suhetes klientide ja teiste huvigruppidega ausad ja siirad.
Probleemide lahendamisele orienteeritus – Krediidihaldus OÜ töötajad ja omanikud püüavad leida tekkinud probleemidele kiireid ja kõikide osapoolte soovide ja huvidega arvestavaid lahendusi.
Soov olla parim – Krediidihaldus OÜ töötajad ja omanikud tahavad olla oma töös parimad, pakkudes oma klientidele alati parimat teenust!